П'ятниця, 29.03.2024, 01:23
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Головна | Як виникло людство? - Форум | Мій профіль | Вихід
[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ivan-nebo  
Форум » Наша станиця » Головне » Як виникло людство? (Голосуйте, панове)
Як виникло людство?
Звідки взялася Людина?
1.Еволюціонувала з простіших форм життя[ 3 ][50.00%]
2.Занесена як вид інопланетним розумом на Землю[ 0 ][0.00%]
3.Бац!-І з"явилася (такою, як вона є)[ 3 ][50.00%]
4.Свій варіант (відповідь в коменти)[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 6
ЛесикДата: Понеділок, 01.12.2008, 17:50 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 616
Статус: Offline
ДОДАТОК 1

Біблійна версія

«Сотворімо людину!»

«Тож сказав Бог: „Сотворімо людину на наш образ і на нашу подобу, і нехай вона панує...”. І сотворив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх» (Бут 1,26-31).
Перш ніж Бог починає цю справу, він неначе радиться Сам з Собою: «Сотворімо людину!». Людина є вінцем, ціллю творіння. Бог створює її на свою подобу. Хоч ми, як творіння, розділенні з Творцем світами, але ми подібні до Бога у нашому бутті та способі дій. Бог – це Господь, Йому належить влада. Людині дане право певною мірою брати участь у цій владі:
«…нехай вона панує над рибою морською, над птаством небесним,
над скотиною, над усіма дикими звірями й над усіма плазунами,
що повзають на землі» (Бут 1,26).
Як вінець творіння, людина стоїть над усіма іншими творіннями. Але сама вона стоїть під Божою владою. Це є порядок у світі, як його представляє нам історія сотворення.
Влада людини - це не лише спроможність, але й повинність. Боже завдання для нас звучить: «Будьте плідні й множтеся і наповняйте землю та підпорядковуйте її собі; пануйте над рибою морською, над птаством небесним і над усіма живими істотами!». «Ось Я даю вам» усі трави і дерева, вони повинні вам служити поживою. Нашим завданням є продовжувати Божу справу, досліджувати порядок у природі і ставити його собі на службу в техніці та економіці. Власне такою є людина: покликана до панування у послусі перед Богом.
«І побачив Бог усе, що сотворив: і воно було дуже добре.
І був вечір і був ранок – день шостий» (Бут 1, 31).


Я в контактi

Перша істота, яку створив Бог, говорила тільки "Hello world" і помирала
 
Ivan-neboДата: Понеділок, 01.12.2008, 18:02 | Повідомлення # 2
Самотній майстер слова
Група: Модератори
Повідомлень: 625
Статус: Offline
третій варіант як на мене найпрактичніший)))


Viva, Україно!
 
ЛесикДата: Понеділок, 01.12.2008, 18:02 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 616
Статус: Offline
ДОДАТОК 2

Еволюційна теорія(сорі за рос)

Эволюционная теория Дарвина представляет собой целостное учение об историческом развитии органического мира. Она охватывает широкий круг проблем, важнейшими из которых являются доказательства эволюции, выявление движущих сил эволюции, определение путей и закономерностей эволюционного процесса и др. Сущность эволюционного учения заключается в следующих основных положениях:

1. Все виды живых существ, населяющих Землю, никогда не были кем-то созданы.

2. Возникнув естественным путем, органические формы медленно и постепенно преобразовывались и совершенствовались в соответствии с окружающими условиями.

3. В основе преобразования видов в природе лежат такие свойства организмов, как изменчивость и наследственность, а также постоянно происходящий в природе естественный отбор. Естественный отбор осуществляется через сложное взаимодействие организмов друг с другом и с факторами неживой природы; эти взаимоотношения Дарвин назвал борьбой за существование.

4. Результатом эволюции является приспособленность организмов к условиям их обитания и многообразие видов в природе.

В целом, теория вполне логичная и хорошо вписывается в реальность, которую мы наблюдаем. Была дополнена и уточнена по некоторым пунктам, но принципиально не менялась.

Единственное что сейчас оспаривается так "медленно и постепенно".


Я в контактi

Перша істота, яку створив Бог, говорила тільки "Hello world" і помирала
 
MurchibikДата: Понеділок, 19.01.2009, 00:45 | Повідомлення # 4
Розвідник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 288
Статус: Offline
Що за третій пункт? треба переробити його в біблійну версію!

 
mamayДата: Неділя, 08.02.2009, 21:59 | Повідомлення # 5
Активний учасник
Група: Провідники
Повідомлень: 195
Статус: Offline
взагалі ще не доведено, чи людство виникло вообще, це все може бути чиєюсь ілюзією, або масовою галюцинацією

Та йдіть ви в *****(змінено модератором і царьком всія форуму).......
 
Ivan-neboДата: Неділя, 08.02.2009, 23:07 | Повідомлення # 6
Самотній майстер слова
Група: Модератори
Повідомлень: 625
Статус: Offline
до речі так. часто здається що це тупо чийсь глюк.


Viva, Україно!
 
ЛесикДата: Понеділок, 09.02.2009, 15:34 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 616
Статус: Offline
йа вас всіх не бачу і не знаю! Глюки! Хто вам дозволив флудити на цьому сайті?

Я в контактi

Перша істота, яку створив Бог, говорила тільки "Hello world" і помирала
 
ЛицарДата: Вівторок, 10.03.2009, 13:04 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Виходячи з Біблійного вчення, а також давніх вчень арійців та зороастрійців і результатів сучасних генетичних досліджень, маллюю собі такий розвиток подій:
Богом було створено Світ і все живе в ньому, а потім перших людей зі смаглявим кольром шкіри. Потім з Божої волі з'явилися різні раси, тіла яких займали душі інопланетних людей відповідно до гріхів, що належало їм виправити в собі, аби знову повернутися додому. Але на Землі люди наробили нових гріхів, тому процес виправлення людських душ ускладнився... До того ж баламутить усе хитрий та підступний Люцифер та його легіон чорних духів-демонів (назвати їх янголами, хоч би й колишніми, язик не повертається...). Ось так все складно, хлопці, але мусимо бути мужніми та мудрими, щоб все те здолати...
 
Ivan-neboДата: Вівторок, 10.03.2009, 15:28 | Повідомлення # 9
Самотній майстер слова
Група: Модератори
Повідомлень: 625
Статус: Offline
Quote (Лицар)
а потім перших людей зі смаглявим кольром шкіри.

Бог створив людей за своєю подобою...значить він - негр?)))



Viva, Україно!
 
ЛицарДата: Середа, 11.03.2009, 11:22 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





Ivan-nebo, Ні, пане, Іване... Господь наш не є ані негром, ані японцем, ані арійцем... Він є творцем і пульсуючим центром Всесвіту із силуетом людини. Недарма різні раси малювали Бога схожим на самих себе... Він являє свій образ таким, яким нам, простим смертним, легше та органічніше його сприйняти...
 
ЛесикДата: Четвер, 12.03.2009, 21:34 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 616
Статус: Offline
відомо таке правило: онтогенез-це коротка історія філогенезу.
Що мається на увазі: розвиток зародка людського організму ніби відтворює розвиток цього виду в еволюційному процесі. Це підтверджено дослідами...спочатку зародок-це клітина, що поділяється...потім перетворюється на щось схоже на істоту...з"являється хвіст ( а отже колись у нашого виду були хвости), з"являються ворсинки по всьому тілі (а отже колись представники нашого виду були повністю вкриті шерстю)...а в кінці все змінюється..і ми бачимо людину, такою якою вона є. Тому я думаю, що людина виникла з найпростіших форм існування живого.


Я в контактi

Перша істота, яку створив Бог, говорила тільки "Hello world" і помирала
 
Форум » Наша станиця » Головне » Як виникло людство? (Голосуйте, панове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Пласт-НСОУ © 2024