Четвер, 28.03.2024, 19:34
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Головна | Пластова Присяга - Сторінка 3 - Форум | Мій профіль | Вихід
[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Ivan-nebo  
Форум » Наша станиця » Головне » Пластова Присяга (Назавжди чи на трішки)
Пластова Присяга
ІнопланетянкаДата: Четвер, 07.08.2008, 11:28 | Повідомлення # 31
Місцевий
Група: Провідники
Повідомлень: 253
Статус: Offline
що значить на завжди чи на трішки? це як - я ніби і тут, але не тут; чи я з вами, а коли припече, то втечу? якщо ти сумніваєшся, то то не твоє. і перш за все ти даєш обіцянку собі. а що, слабо перед собою дотримати слово?! до того ж дійсним членом Пласту стають в УСП, коли вся дурня в голову вже не лізе. та навіть якщо з якихось причин не будеш платувати, досвід є досвід
 
MurchibikДата: Неділя, 10.08.2008, 23:07 | Повідомлення # 32
Розвідник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 288
Статус: Offline
гарні , пафосні слова.
Але що робити якщо тебе задовольняє пластова ідея, готовий слідувати ідеалам Пласту, і жити за пластовим законом, але тебе не влаштовує локальне виконання всього цього, що робити тоді? Ти залишаєшся тоді пластуном? "Слухатись пластової старшини", а коли ти сам старшина, і хочеш щоб ті ким ти керуєш самі трішки подумали, що робити в цьому випадку? Змушений не згодитись відносно УСП і дурні. Дурня лізе в голову завжди, навіть в УСП, це яскраво було видно на конфліктах старшопластунів епохи "Хроноса-станичного". Так що відносно присяги, я звичайно згоден (Це святе), а от відносно моїх питань прошу відповісти.


 
ІнопланетянкаДата: Понеділок, 11.08.2008, 13:14 | Повідомлення # 33
Місцевий
Група: Провідники
Повідомлень: 253
Статус: Offline
якщо не влаштовує локальне виконання і не діють натяки, то прямо в очі сказати "друже, в тому справа... і або ти змінюєш своє поводження, або до побачення". Пласт для всіх, але не для кожного. в УПЮ інфа як набувається, так і віддається і реалізовується. ану, дєткі станиці, дайош мозковий штурм?
щодо "подумали" - ти зробиш погано, якщо даси бідному хліб, ти зробиш дуже добре, якщо навчиш бідного робити хліб.
те, що робиться в станиці не секрет, але невже всім глибоко пофіг?!
а кому не вистачає часу на нормальне пластування - Пластприят
по-моєму, у Хроноса завжди була дурня в голові; маючи право він не думав про обов"язки.


Повідомлення відредагував Інопланетянка - Понеділок, 11.08.2008, 13:15
 
MurchibikДата: Вівторок, 26.08.2008, 11:35 | Повідомлення # 34
Розвідник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 288
Статус: Offline
Не треба ображати Хроноса angry

 
ІнопланетянкаДата: Четвер, 28.08.2008, 20:26 | Повідомлення # 35
Місцевий
Група: Провідники
Повідомлень: 253
Статус: Offline
ти що! він милий, білий і пухнастий!
 
Форум » Наша станиця » Головне » Пластова Присяга (Назавжди чи на трішки)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Пласт-НСОУ © 2024